Нардеп Голуб звернувся до Гройсмана через незадовільний стан ремонту автошляхів на Черкащині, зокрема біля села Геронимівка

Новини Черкаської області

Народний депутат від 197 виборчого округу на Черкащині Владислав Голуб неодноразово ставив питання перед керівництвом Черкаської ОДА щодо стану справ з ремонтом автошляхів. Досвід цього року продемонстрував, що погані дороги у нас не через брак коштів, а через невміння цими коштами  з розумом розпорядитися. Тому складається ситуація: гроші Кабмін виділив, а автошляхи досі залишаються розбитими.

Через жахливий стан доріг і відсутність обіцяного чиновниками ремонту, черкащани змушені перекривати дороги. У такий спосіб не вперше за останні кілька місяців намагалися достукатися до місцевої влади жителі села Геронимівка, що входить до 197 виборчого округу, але марно. Тому Владислав Голуб з трибуни Верховної Ради звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням приділити особливу увагу стану доріг в Черкаській області та посприяти у вирішенні питання з ремонтом автошляху Н-16 біля села Геронимівка Черкаського району.

– Тільки за  останні декілька місяців люди неодноразово перекривали дороги, аби достукатися до місцевої та обласної влади. 20 вересня, люди вийшли на безстрокову акцію протесту і перекрили дорогу Н-16 біля села Геронимівка Черкаського району. Це вже не перший такий випадок. Після акції протесту в серпні, обласна влада пообіцяла розпочати ремонт 15 вересня. Але його так і не розпочали. Тому люди вийшли знову і пообіцяли стояти, аж поки не почнуть ремонтувати.  Я хочу звернутися до очільника уряду з проханням приділити особливу увагу ситуації з ремонтом доріг у Черкаській області. Крім того, я прошу мій виступ  оформити як депутатський запит, з проханням виділити додаткові кошти на ремонт автошляху Н-16 біля села Геронимівка, – наголосив Владислав Голуб.

Нардеп також зауважив, що відповідальними за ремонт і утримання цієї дороги (Н-16) є саме Служба автомобільних доріг у Черкаській області, а також посадові особи  Черкаської облдержадміністрації, які відповідальні за транспортну інфраструктуру області.

Владислав Голуб розповів, що загалом цього року уряд виділив на ремонт доріг 47 млрд. грн. «З 1 січня цього року 123 тис. км доріг передано на обласний рівень. На їх утримання передбачено 35% коштів Дорожнього фонду, який також запрацював цього року. У  2018 році бюджет обласних доріг складає 11 млрд. грн.  Проте станом на середину літа Черкащина – єдина область , яка не використала жодної гривні на ремонт доріг. При цьому на Черкащину було виділено 391 млн грн. Чому так, потрібно напевно запитати в голови Черкаської ОДА та інших відповідальних осіб»,- зазначив народний депутат.

Владислав Голуб повідомив, що триматиме на особистому контролі ситуацію з ремонтом доріг області і закликав уряд на чолі з Володимиром Гройсманом зробити те саме. «Ми ніколи не зможемо повернути  довіру до влади поки безвідповідальність та брехня пануватимуть в Україні», -підсумував парламентар.

Джерело: “Черкаський кур’єр”

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.