Нардеп Голуб з трибуни Верховної ради повідомив про розкрадання державних коштів у Золотоноші

Новини Черкаської області

Сьогодні внаслідок успішної реформи децентралізації значно зросли місцеві бюджети, проте в деяких випадках, кошти йдуть не на користь громаді. Зокрема, у місті Золотоноша під керівництвом міського голови Віталія Войцехівського триває розкрадання державних коштів. Про це сьогодні під час пленарного засідання Верховної ради повідомив нардеп від Черкащини Владислав Голуб.

«Саме під керівництвом цього князька іде активне розбазарювання державних коштів, три кримінальні справи і це тільки за два останні роки. Чого тільки варте “освоювання” понад 30 млн. грн. за останні три тижні грудня 2016 року, начебто, на реконструкцію колектора. Чи можливі такі речі без прикриття обласної влади – залишимо це питання риторичним. Здавалося б, сьогодні третя річниця від того, як наша держава позбулася режиму Януковича, але методи роботи на цьому яскравому прикладі подекуди на місцях залишаються тими самими»,– зауважив нардеп.

Крім того він зауважив, що саме в дні пам’яті Героїв Небесної Сотні міський голова Золотоноші не підійшов до пам’ятника Небесної Сотні і не поклав квіти.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.