Нардеп Голуб навів приклад успішного розкриття НАБУ фактів корупції у Золотоноші

Золотоноша Новини Черкаської області

НАБУ не лише функціонує, а й виконує своє найголовніше призначення – очищує владу від корупції.  Яскравим прикладом ефективної діяльності такого антикорупційного органу стало викриття наприкінці березня детективами НАБУ факту розкрадання державних коштів посадовцями одного з українських міст – Золотоноші Черкаської області. Про це з трибуни Верховної Ради у п’ятницю, 6 квітня під час Години запитань до Уряду наголосив народний депутат Владислав Голуб, обраний в межах цього мажоритарного округу № 197.

Нардеп розповів, що від часу створення НАБУ в 2015 році він розпочав боротьбу з місцевими корупціонерами Золотоноші, попри те що останні всіляко запевняли – склад злочину відсутній. Втім фахівці НАБУ змогли довести  протилежне.

«Згадаймо, коли створювалось НАБУ, багато хто в нашій країні поставились до бюро з певним скепсисом, насмішками та лукавством, у кращих   традиціях вже такої звичної для України зради. Проте НАБУ не просто існує, але дає і результати. З 2015 року я веду боротьбу з корупціонерами, які займають високі посади в місті. За цей час мої опоненти вилили на мене багато бруду, свято увіривши свою безкарність. Факти корупції були зафіксовані мною під час реконструкції очисних споруд та каналізаційного колектору міста. Одразу почалася брудна кампанія проти мене, до якої навіть долучилися деякі мої колеги народні депутати України.”,- розповів нардеп.

Нагадаємо, 29 березня НАБУ таки викрило склад злочину і затримало директора місцевого водоканалу. А 31 березня 2018 року Солом’янський районний суд  міста Києва обрав запобіжні заходи підозрюваному у кримінальному провадженні в сумі 2 мільйона за фактом розтрати державних коштів, де було вкрадено 12 мільйонів з 29 наданих державою для ремонту напірного колектора в місті Золотоноша. Про це повідомляла прес-служба НАБУ, наголосив з трибуни Верховної Ради і нардеп Голуб.

Він також зауважив, тільки присутність політичної волі, чесність та принциповість посадовців позбавить Україну корупції.

«Ми багато чуємо про необхідність боротьби з корупцією. Проте усі ці роки, що минули після Революції Гідності, на жаль, слова перевищують в своїй кількості реальні справи. Нещодавні події навколо новостворених антикорупційних органів чітко засвідчили, що основою становлення та ефективного функціонування  антикорупційних інституцій в нашій державі є люди. Ми можемо багато говорити про корупцію та боротьбу з нею, але поки на посадах в органах державної влади і на місцевому рівні не будуть присутні чесні, принципові та вольові люди, нічого не зміниться», – підкреслив Владислав Голуб.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 22
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.