Нардеп Голуб: Громада має самостійно ухвалювати рішення фінансового характеру

Новини Черкаської області

Сьогодні у Каневі відбулась сесія Канівської районної ради, де були обговорені ряд проблемних питань району, серед них ремонт доріг, впровадження медичної реформи, стан районних електросистем. На засіданні був присутній народний депутат від 197 виборчого округу Владислав Голуб, який розповів, що як і в попередніх роках, допомагатиме виділенню державних коштів на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку Канівського району. Втім зауважив, що потрібно працювати в напрямку налагодження роботи виконавчої гілки влади, й тоді громада самостійно на місцях вирішуватиме фінансові питання, реалізовуватиме необхідні для неї напрямки розвитку.

На сесії, окрім депутатів районної ради, голови Канівської райдержадміністрації Дмитра Шелеста, голови Канівської районної ради Олега Лактіонова були присутні й депутати Черкаської обласної ради. Зокрема депутат Черкаської облради Наталія Старікова запитала у народного депутата Владислава Голуба, чи цьогоріч держава матиме можливості допомагати розвиткові районів, зокрема Канівщини.

«У попередньому році на соціально-економічний розвиток міста Канева та Канівського району за моїм поданням було виділено 9,5 млн. грн. державних коштів. Цьогоріч робота в цьому напрямку продовжиться. Ми й надалі вивчатимемо й збиратимемо інформацію від представників місцевого самоврядування щодо тих чи інших пріоритетних для їхнього району напрямків розвитку. Подаватимемо пропозиції на державному рівні для виділення коштів. Але я вважаю, що народні депутати не повинні це робити. Робота народного депутата – це перш за все написання законопроектів, їх ухвалення та контроль за їх виконанням. Бо коли ми узгодимо роботу виконавчої гілки влади, то не треба буде подавати пропозиції для спрямування коштів тому чи іншому району, це має проходити в автоматичному режимі», – прокоментував Владислав Голуб.

Владислав Володимирович навів приклад успішного господарювання і злагодженої роботи представників об’єднаних територіальних громад у Тернопільській області. Нардеп повністю не виключає фінансову підтримку держави тим чи іншим районам, втім, за його переконанням, левову частку фінансових питань таки мають ухвалювати самі представники місцевого самоврядування.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.