Нардеп допоміг в забезпеченні медичним обладнанням 2 районим лікарням Черкащини

Новини Черкаси

За поданням народного депутата Владислава Голуба дві районні лікарні поповняться новим діагностичним обладнанням – рентгенапаратами і апаратом УЗД. 

640x202

Що може бути головнішим за життя та здоров’я людини?! Найпріоритетнішим для будь-якої влади! Проте, на жаль, пріоритети подекуди змінилися. А смертність в сільській місцевості і у районах зросла в декілька разів в порівнянні з обласним центром, і як не моторошно це звучить, дуже помолодшала.

В якому стані на Черкащині перебуває районна і сільська медицина, як вона оснащена, розповідати зайве. Застаріле діагностичне обладнання – це не тільки одна з наболілих проблем районної і сільської медицини, а й чиїсь не врятовані життя… Переоснастити лікарні тільки за рахунок місцевих бюджетів неможливо. І кошти з держскарбниці, які виділяють за поданням народного депутата Голуба, Золотоніській і Канівській ЦРЛ на придбання сучасного обладнання, – це нова якість діагностування і лікування, здоров’я десятків тисяч черкащан.

Незабаром Золотоніська центральна районна лікарня буде з сучасним рентгенапаратом на три робочих місця, а Канівська ЦРЛ і з рентгенапаратом на 3 робочих місця, і з новим апаратом УЗД.

«Одним з пріоритетом своєї діяльності в якості народного депутата вважаю вирішення проблем екологічного характеру, а також покращення медичного обслуговування мешканців Черкаської області. Саме тому за моїм поданням минулого тижня Уряд України виділив кошти для придбання рентгенапарату на 3 робочі місця для Золотоніської центральної районної лікарні, а також придбання апарату УЗД та рентгенапарату на 3 робочі місця для Канівської центральної районної лікарні. Вірю і сподіваюсь на те, що якість медичних послуг та доступність до них у Канівському та Золотоніському районах вийде на інший якісний рівень», – написав на власній сторінці у Фейсбуці Владислав Голуб.

 У коментарі «ЧК» нардеп додав, що більшість проблем медицини давно потребують вирішення на законодавчому рівні. «Це, за словами Владислава Голуба, не тільки – застаріле обладнання, а й брак спеціалістів і житла для них, нестача автомобілів «швидкої допомоги», та й взагалі сучасна медицина працює за принципами, запровадженими ще з радянських часів».

– Медицина потребує докорінних реформ, адже місце кожної держави в різних світових рейтингах характеризують, перш за все, материнська і малюкова смертність, природний приріст населення, а вже потім йде решта показників, – зазначив Владислав Голуб.

“Черкаський кур’єр” від 15 червня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.