Наприкінці тижня Черкащину накриє дощовий “фронт”

Новини Черкаської області

До кінця робочого тижня погоду Черкащини будуть формувати атмосферні фронти із південного заходу. Тому очікуються короткочасні дощі, місцями по області у супроводі гроз, шквалистого посилення вітру до 17-22 м/с та в окремих районах граду. Температура повітря поступово знизиться до 19-24º вдень.

21 вересня денна температура повітря досягатиме +25+30º. 22 вересня дощів побільшає, а температура повітря знизиться вдень до 19-24º. Надалі у вихідні дощова погода збережеться, температура повітря вночі 7-12º, вдень 17-22º. Про це інформують в Черкаському Обласному Гідрометцентру

За попередніми розрахунками, 27 вересня розпочнеться ультра полярне вторгнення арктичного повітря. Тому вночі та вранці 28 вересня на ґрунті та місцями у повітрі можливі заморозки 0-3º, що вважається стихійним явищем погоди.

Температура води у Дніпрі біля Черкас 19°С і поки що відповідає купальному сезону.

Радіаційний фон у Черкасах становить 14 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

До відома: за кліматичними даними середньодобова температура на 20 вересня становить 12,2° тепла, на цю дату найвища температура повітря 28,1° тепла відмічалася у 1954 р., найнижча 0,3° тепла – у 1973 р.

Атмосферний тиск у межах норми, наступної доби дещо знизиться. Відносна вологість повітря збільшиться.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.