Напередодні Великодня жителі 197-го округу отримали солодкі подарунки

Новини Черкаської області

«Великдень – найулюбленіше і наймасовіше свято. Навіть ті, хто зазвичай не ходять до церкви, обов’язково покладуть у кошик паску та крашанки і посвятять у храмі. Але є й такі, хто до найближчого храму можуть вже й не подужати дійти. Є й такі, кому сьогодні вкрай потрібна підтримка. Не забуваймо про них.

У ці дні мої помічники-консультанти спільно з ГО «Форум розвитку Черкащини» навідуються до учасників бойових дій, інвалідів, дітей учасників АТО, багатодітних родин, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт. Частинка любові – запашна паска буде і у них. На моєму 197 виборчому окрузі таких вразливих категорій населення декілька тисяч. Намагатимемося нікого з них не залишити без теплих слів та великоднього подарунку», – розповів напередодні свята у Facebook Владислав Голуб.

За допомогою волонтера В’ячеслава Скічко, символи свята нашим захисникам від народного депутата та ГО «Форум розвитку Черкащини» доставили в зону АТО.

Жителі мікрорайону «Дахнівка» – працівники школи, дитячого садочку, активісти, соціально незахищені мешканці вдячні за паски народному депутату, – повідомив «ЧК» голова КСН мікрорайону «Дахнівський» Микола Мирза.

Солодкі подарунки та слова привітання передані малозабезпеченим та багатодітним родинам, дітям сиротам та дітям з інвалідністю Черкаського району, якими опікується Ніна Миколаївна Вурсіченко – голова комітету багатодітних сімей, дітей – сиріт та дітей – інвалідів Черкаського району. Діти вже знають, що до кожного великого свята їх чекають подарунки від парламентарія. І в цей раз дітвора з посмішками на обличчях оточила коробки з пасками. Для них вони стали частинкою великоднього столу. Про це нам розповіла керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба Інна Ключка.

«Приємності до Великодня продовжуються! Як і обіцялося раніше, були передані речі, взуття та іграшки багатодітним та малозабезпеченим сім’ям Черкаського району. Цього разу їх було зібрано вдвічі більше, ніж минулого. Я дякую за підтримку моїм друзям, які постійно відгукуються на моє прохання про допомогу тим, хто її потребує. Вже з наступного тижня зібрані речі будуть передані у родини», – додала на власній сторінці Facebook Інна Ключка.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 19.04.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.