Найрезультативніший нардеп з Черкащини – Владислав Голуб

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат від 197 округу на Черкащині Владислав Голуб став лідером серед мажоритарників Черкащини за кількістю прийнятих власних законопроектів у Верховній Раді України VIII скликання. Про це йдеться у повідомленні Громадської мережі «Опора».

Infografika1

Інфографіка демонструє, що коефіцієнт кількості і якості, тобто зареєстрованих і прийнятих законопроектів у Голуба є на порядок вищим, аніж у інших депутатів – мажоритарників Черкащини.

Як пояснювали раніше в Громадянській мережі «Опора», судити про роботу депутатів за кількістю написаних ними законопроектів – помилка.  Наприклад, найбільше проектів написав і взяв участь в написанні нардеп Антон Яценко ОВО № 200, він підготував 61 законопроект.  На другому місці – нардеп від 1988-го округу Сергій Рудик, він є автором та співавтором 56 законопроектів. Але по змістовним проектам – добре прописаним і з чіткими цілями –  лідирують  не вони, а  Владислав Голуб.

Лише 17 законопроектів, повідомляє «Опора», з усієї кількості, поданих мажоритарниками  Черкаської області,  стали чинними актами.

В основному – це законопроекти Владислава Голуба.

На жаль, чим далі, тим більше популізму з’являється в діях депутатів навіть при підготовці законопроектів, що обумовлює  їх низький рівень.

Буває, що нардепи, нарощуючи кількість поданих законопроектів, вдаються до хитрощів  –  перереєстровують законопроекти, що були написані їх фракціями в минулому скликанні.
У Верховній Раді давно назріла необхідність розробки і впровадження стандартизованої системи оцінки якості законодавчих ініціатив.

“Черкаський кур’єр” 09 березня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.