Найближчим часом черкащани зможуть записатися до лікаря через інтернет

Медицина Черкаси

Про це повідомив очільник медичної галузі Черкас Олег Стадник. Наступного тижня заплановано проведення презентаційної конференції з представниками розробника та представниками ЗМІ. Апробацію системи вже пройшли працівники департаменту охорони здоров’я та медичних послуг міста.

“Сьогодні 31 травня. Як і обіцяв для тих кому це цікаво, в усі поліклініки заведено та встановлено систему он-лайн запису на прийом до лікаря. Апробацію провели, насамперед, для працівників департаменту.”, – пише Олег Стадник.

Директор департаменту у своєму дописі  запевнив, що кожен житель Черкас, вже найближчим часом матиме свій медичний кабінет в інтернеті. Також, очільник наголосив, що цей проект реалізовується в рамках Громадського бюджету міста:

“Кожен житель Черкас, в дуже близькому майбутньому буде мати свій інтернетний медичний кабінет. До речі, це проект, який реалізується в рамках Громадського бюджету міста. Самі містяни своїм голосуванням забажали мати таку іноваційну послугу. Сьогодні проходить в Черкасах засідання робочої групи фінансистів обласних центрів за сприяння норвежської сторони. Заплановані заходи реального ознайомлення із результатами Громадського бюджету, виконаного у 2016 році нагадую, що тоді підтримали реконструкцію алеї Першої міської лікарні, яка має статус паркової зони. На цей раз – ось такий проект, більш глобальний, більш іноваційний. На часі, падання ідей для Громадського бюджету 2018 року. Сподіваюсь на нові ідеї для розвитку медицини міста. Вдалого дня, товариство! Не забувайте про своє здоров”я – це найважливіший скарб, що вам дарований Всевишнім”, – повідомив посадовець.

Запис доступний за посиланням.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.