Надходження від черкаських платників податків склали понад 1,3 млрд

Новини Черкаси

Протягом січня – жовтня 2015 року платниками м. Черкаси до бюджетів всіх рівнів сплачено понад 1 млрд. 337 млн. грн. податків і зборів, з яких понад 665,4 млн. грн. отримав місцевий бюджет. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зведений бюджет додатково отримав 285,5 млн. грн.

“Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб – 493,79 млн. грн. (37% від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 349,77 млн. грн. (26%) та податок на прибуток – 162,4 млн. грн. (12,%)”, – повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Також, за вказаний період платниками м. Черкаси сплачено 55,5 млн. грн. військового збору, з яких у жовтні надійшло 5,8 млн. грн.

За 10 місяців 2015 року черкаськими страхувальниками сплачено майже 1 млрд. 214 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з яких у жовтні надійшло майже 133 млн. грн.

“Завдяки реформуванню податкової системи цьогорічні надходження податків до бюджету мають позитивну тенденцію. Як наслідок, і держава, і місцеві громади отримують необхідні кошти для реалізації соціально – економічних програм”, – зазначив Антон Царюк.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.