На 39 мільйонів гривень перевиконано міський бюджет Черкас у першому піврічч

Новини Черкаси

Відповідну презентацію стосовно виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року представила членам Виконавчого комітету Черкаської міської ради директор департаменту фінансової політики Наталії Джуган.

Так в Черкасах за І півріччя поточного року відбулося фактичне перевиконання дохідної частини бюджету на 5,1 відсотка, що у грошовому вимірі складає 39 млн. грн. Про це повідомили в прес-службі Черкаської міської ради.

Відповідний проект рішення про звіт з виконання міського бюджету за півріччя підтримали члени Виконавчого комітету. Відповідне рішення тепер спрямують на розгляд сесії міської ради.

А от міський голова Анатолій Бондаренко подякував директору департаменту фінансової політики Наталії Джуган та її працівникам за підготовку збалансованого документу.

У свою чергу, Наталія Джуган, виступаючи перед присутніми, наголосила, що  з 2015 року міський бюджет, враховуючи трансфери та субвенції, зріс фактично втричі.

Тоді як  цього року міська влада Черкас вперше у повному обсязі передбачила видатки на виплату зарплати та обов’язкових платежів  для всіх бюджетних установ міста. Зокрема, всіх освітніх, медичних, культурних та спортивних об’єктів.

Ознайомитись із показниками виконання міського бюджету за перше півріччя 2018 року можна ТУТ.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.