Над дитячим майданчиком нависла загроза знесення

Новини Черкаси

Представники “забудовника” знову намагаються провести демонтаж дитячого майданчика у 19 квадраті по вулиці Поліській мікрорайону Дахнівка м. Черкаси. Обурені батьки скаржаться, що у них намагаються відібрати дитячий майданчик, який вони збудували своїми силами за власні кошти.

Проблема тягнеться з травня 2016 року коли було здійснено 1 спробу демонтажу майданчику. Тоді мешканці «Дахнівки» були налаштовані вимагати анулювання незаконно виданих державних актів Свидівоцькою сільською радою, та озвучення прізвищ земельних махінаторів, адже мали чітке переконання, що земельна ділянка під забудову була видана незаконно. Тоді за фактом події  прокуратурою області було відкрито кримінальне провадження.

Про чергову спробу позбавити дітей місця відпочинкуна своїй сторінці у “Facebook” повідомила місцева жителька Катерина Хоткіна.

“Ось це – дитячий майданчик. Нормальний дитячий майданчик, з тінню від дерев і далеко від проїжджої частини. Єдина така дитяча площадка в Дахнівці від повороту з Канівської траси і до бази відпочинку “Динамо”. Зауважу, цей дитячий майданчик створювалася не за гроші платників податків, її створювали ми, батьки, своїми силами й за свій рахунок”, – написала Катерина Хоткіна.

За її словами, раніше майданчик вже намагалися відібрати, проте батьки його відстояли. Батьки інформують, що на його місці хочуть збудувати приватні будинки.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.