На Золотоніщині зусиллями місцевої громади й нардепа встановили ігровий майданчик

Новини Черкаської області

Просторий ігровий майданчик із каруселями, гойдалками і будиночками. Тепер у дітей села Вознесенське Золотоніського району нове і сучасне місце для дозвілля. Його встановили спільними зусиллями громади села, місцевої влади та народного депутата від Черкащини Владислава Голуба і Громадської організації «Форум розвитку Черкащини».

Відкривали майданчик всім селом. Майданчик готували кілька місяців. Зголосилась зібрати частину коштів і ініціативна група села, бо дотепер у селі не було жодного такого майданчика.

«Мені дуже приємно, що завдяки нашим спільним зусиллям, реалізувалась дитяча мрія. Допомогли і місцеві депутати, голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий, голова Золотоніської райради Валерій Саранча. І хай це буде лише наш маленький внесок у розбудову держави, але тільки так ми зможемо жити у країні, про яку мріємо»,- наголосив під час урочистостей народний депутат України Владислав Голуб.

Результатом задоволені не лише діти а й дорослі.

«Пригадую, коли ми тільки його встановили, я проїздив повз і побачив молодих мам, які гуляли з дітьми. Питаю: подобається? – подобається. Це говорить про те, що ми разом зможемо відбудувати Україну. По-європейському вже можна проїхатись по центральній дорозі, оновився будинок людей похилого віку й це добре, думаю, це тільки початок і разом ми з вами відбудуємо нашу Золотоніщину, Черкащину у Україну»,- розповів Олександр Лісовий.

Просторий майданчик прикрасили й деревцями калини, яку висаджували всі разом.

«Ми, вознесенці бідні, але якщо разом – то можемо багато, а якщо окремо -то у нас нічого не виходить. Тому хочеться, щоб ми були разом і робили спільні справи, як сьогодні»,- розчулився голова райради Валерій Саранча.


На знак поваги й любові дітвора, окрім святкового концерту, подарувала гостям маленькі іграшкові серця.

«Хотів би побажати вам усіляких гараздів. Коли я бачу ці палаючі очі дітей, я розумію, що у нашої держави є майбутнє»,- підсумував Владислав Голуб.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.