На Золотоніщині збільшено обсяг пільгових перевезень

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Районна програма пільгового перевезення пасажирів у межах району працює з початку 2016 року. Вона впроваджена рішення Золотоніської районної ради за фінансової підтримки місцевих сільських рад. 11 категорій громадян користуються пільгами на проїзд щоденно, а пенсіонери за віком ( в т.ч. учасники війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, діти війни, ветерани праці та ін.) – в першу середу місяця. Компенсація за надані послуги здійснюється за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів через управління праці та соціального захисту населення Золотоніської РДА.

Минулого тижня відбулася робоча нарада з перевізниками району за участю голів Золотоніської РДА Олександра Лісового, Золотоніської районної ради Валерія Саранчі і начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Валентини Скиби. На основі узагальнення даних перевірок, щодо перевезення пасажирів пільгових категорій, проаналізовано використання коштів і виявлено резерви щодо розширення обсягу надаваних послуг. Керівники району запропонували розширити діючий перелік пільговиків і збільшити перевезення окремих категорій, а перевізники дали згоду на реалізацію внесених пропозицій. Відповідні зміни будуть внесені до діючої районної програми.

Таким чином, крім учасників бойових дій, інвалідів війни, інвалідів І і ІІ груп, ветеранів військової служби та органів внутрішніх справ, батьків загиблих військовослужбовців, дітей-інвалідів, ліквідаторів наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС 1 і 2 категорій, дітей з багатодітних сімей, осіб, які супроводжують інваліда І групи та дітей-інвалідів, своє право на безкоштовний проїзд зможуть реалізувати діти-сироти та позбавлені батьківської опіки, а літні жителі Золотоніського району, які відповідно до чинного законодавства мають право на безкоштовний проїзд, зможуть цим користуватись чотири рази на місяць замість одного.

Пільгові перевезення обійдуться консолідованому бюджету приблизно у 1,5 млн. гривень за рік. «Плюс» програми в тому, що крім пільговиків вона підтримає також існуючу транспортну інфраструктуру, завдяки якій Золотоніщина лишається чи не єдиним районом області де діє регулярне автобусне сполучення між усіма населеними пунктами.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.