На Золотоніщині виділення землі АТОвцям – під контролем голови РДА

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Кожен учасник АТО має право на безоплатну земельну ділянку. Залежно від цілі призначення та місця розташування, це можуть бути десять, 12 соток або навіть два гектари. Однак для багатьох це право залишається лише на папері. На Черкащині серед тих, хто задовольняє нині попит на ділянки, Золотоніський район.

Про те, як район  справляється  з завданням забезпечення земельними ділянками учасників АТО,  нещодавно
в інтерв’ю, що розміщено на  сайті РДА, розповів  голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий.

– У районі зарезервовано для учасників АТО 28,35 га земель. Із них для ведення садівництва –  8,4 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд – 6,25 га,  для ведення ОСГ – 13,7 га, –  повідомив Олександр Лісовий.   Здебільшого учасники АТО просять ділянки для садівництва, ведення особистого селянського господарства та під будівництво житла.

За словами Олександра Лісового, із часу запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО та сімей загиблих воїнів земельними ділянками в межах населених пунктів Золотоніського району рішеннями сільських рад видано 16 дозволів на розробку документації із землеустрою. По 2 дозволи надали Вільхівська, Гельмязівська, Деньгівська, Калениківська сільські ради, а також Коврайська – 3 дозволи й Кропивнянська – 6. Ухвалено рішення про передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (ОСГ) двом учасникам АТО в адмінмежах Вільхівської й одному – в адмінмежах Кропивнянської сільської ради.

– 93 учасникам АТО надано дозволи для розробки документації на земельні ділянки, розпорядником яких є Управління Держгеокадастру у Золотоніському районі, розповідає голова РДА – Загальна площа ділянок 181,18 га. Усі ділянки під ведення особистого селянського господарства. Ще один військовослужбовець отримав дозвіл на розробку документації на 0,12 га для садівництва. Уже видано наказ про передачу у власність 10 земельних ділянок (1– для садівництва площею 0,12 га й 9 – для ведення ОСГ загальною площею 18 га).

“Черкаський кур’єр” від 18 травня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.