На Золотоніщині відзначили День медичного працівника

Новини Черкаської області

У третю неділю червня ми відзначаємо професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини – День медичного працівника. Напередодні цього свята відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я Золотоніського району.

16 червня в актовому залі районного Будинку культури панувала святкова атмосфера.

Представників найгуманнішої професії прибули привітати, окрім громади і керівників району, помічники народного депутата України Владислава Голуба.

За багаторічну плідну працю, значний внесок у розвиток охорони здоров’я, вдосконалення медичного обслуговування населення, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю кращих медпрацівників району було нагороджено Почесними грамотами та цінними подарунками.

«Напередодні Дня медичного працівника були запрошені на урочистості до Будинку культури м.
Золотоноша, де мали нагоду привітати медиків з їх професійним святом.

Подякували їм за їх щоденну нелегку працю, за те, що кожного дня пропускають через себе людський біль, за те, що оберігають найдорожче, що має людина в своєму житті – здоров’я, – пише у Фейсбук керівник громадської приймальні народного депутата України Владислава Голуба Інна Ключка.

Від народного депутата України Владислава Голуба вручили колективу Золотоніської центральної районної лікарні медичне пристосування, яке знадобиться їм в роботі.

Зворушливим було привітання головного лікаря центральної районної лікарні Приймака Сергія Васильовича, який щиро подякував своєму колективу за віддану роботу, районній владі, а саме голові Золотоніської районної державної адміністрації Александру Лісовому і голові Золотоніської районної ради Валерію Саранчі, за вклад у розвиток районної лікарні, зокрема, за сучасне медичне обладнання, забезпечити яке вдалося за сприяння Владислава Голуба.

Нагадаю, що для народного депутата розвиток освітньої та медичної галузей – пріоритети роботи в окрузі.

Головним лікарем було наголошено, що таке ж сприяння вони хотіли б отримати від міської влади м. Золотоноші, що значно покращило б надання медичних послуг, як для жителів району, так і міста.

Проте на сьогодні допомога з боку міської влади полягає лише в судовій тяганині. Прикро», – зазначила у своєму дописі керівник громадської приймальні народного депутата України Владислава Голуба Інна Ключка.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 21.06.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.