На Золотоніщині у селі Благодатному з’явилось нове вуличне освітлення

Новини Черкаської області

Вчора, 22 лютого, у с. Благодатному Золотоніського району центральну вулицю села освітили новими ліхтарями. Днями їх обладнали найсучаснішими енергозберігаючими лампами, які дають в рази більше світла. Такий подарунок селу зробили благодійники від ГО «Форум розвитку Черкащини» за ініціативою народного депутата від 197 виборчого округу, до якого входить Золотоніщина, Владислава Голуба.

На Золотоніщині у селі Благодатному з’явилось нове вуличне освітлення

Щоб вирішити проблему з освітленням села Золотоніська районна влада звернулась до нардепа Голуба, який в свою чергу віднайшов таку можливість. За словами сільського голови Благодатного Володимира Янчого, старі ліхтарі ледь світили, та й то, вмикали їх лише на свята, бо не мали коштів на оплату електроенергії, натомість люди в темний час доби ходили з кишеньковими ліхтарями.  Відтепер, кажуть районні владці, допомагатимуть з оплатою за електроенергію.

Читайте також: Черкаський нардеп увійшов у “Збірну народних депутатів” з футболу

Приїхав подивитися на нове освітлення й сам Владислав Голуб, особисто пройшовся вулицею й пересвідчився, проблему треба негайно вирішувати. Каже, це тільки початок, а надалі спільно з керівництвом районної влади продовжить співпрацю в інтересах жителів.

Владислав Голуб відвідав Золотоніщину

«Освітили вулицю новими лампами за рахунок коштів ГО «Форум розвитку Черкащини». З цією організацією співпрацюю не один рік. Ще до обрання мене депутатом, я займав посаду заступника голови «Форуму розвитку», а сьогодні організація активно допомагає втілювати нові задуми, зокрема інфраструктурні проекти. Жителі повинні безпечно пересуватись селом, а молодь вільно проводити час не лише вдома, а й на вулиці»,- зауважив Владислав Володимирович під час зустрічі з селянами в місцевому Будинку культури.  Далі, кажуть, продовжать освітлювати і інші вулиці села.

Голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий теж зазначає, без підтримки районного бюджету не залишить: «Ми спільно з головою Золотоніської районної ради Валерієм Саранчею звернулись до Владислава Голуба з проханням передбачити кошти з державного бюджету на освітлення села Благодатне. Зі свого боку також будемо допомагати».

Олександр Лісовий

Нагадаємо, минулого року у селі реалізували ряд освітніх та культурних проектів. Зокрема на державні кошти з фонду соціально-економічного розвитку за поданням нардепа Голуба придбали інвентар для садочків, зробили капремонт по заміні вікон та дверей у ДНЗ “Берізка” с. Благодатне, капремонт приміщення будинку культури села. Також вкладала кошти на ремонт і придбання необхідної техніки і районна влада. А сьогодні вдячні освітяни наголошують, у Благодатнівській ЗОШ – єдиній на весь район – спостерігається збільшення кількості учнів.

“Я мабуть за останні 3 роки міг тільки мріяти про таке: у селі відремонтована школа, спортзал, завершений ремонт харчоблоку, ми отримали комп’ютерний клас. Велика подяка за допомогу Золотоніській райраді, Владиславу Голубу, голові Золотоніської райдержадміністрації Олександру Лісовому. Станом на сьогодні це єдина школа району, яка збільшує кількість дітей. Зараз – 308 учнів, а наступного року за нашими підрахунками ми набираємо ще 32 дітей”,– розповів директор Благодатнівської ЗОШ Микола Саєнко.

Почесний краєзнавець, кандидат історичних наук, директор наукової бібліотеки ім. Михайла Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького Григорій Михайлович Голиш також розуміє важливість поліпшення якості умов у навчальних закладах села.

“Ми знаємо вас, Владиславе Володимировичу, як мецената і народного депутата.  Здебільшого у нас на селі пасивна громада, яка не цікавиться іншими справами, крім свого двору. А у нас в наступному році ювілей села -400 років з дня заснування. Думаю, треба вже сьогодні створювати оргкомітет щоб відзначити на належному рівні. Просимо Вас і надалі допомагати розвиткові села”,- звернувся під час зустрічі науковець.

Нардеп же переконаний, якщо буде синергія дій кожного жителя, влади, можна поступовими кроками розвивати село. Зі свого боку наголошує, готовий і надалі допомагати.

Розповісти друзям
  • 148
    Поширили:

2 коментарів до “На Золотоніщині у селі Благодатному з’явилось нове вуличне освітлення

  1. 0

    0

    Як завжди перед виборами треба показуху влаштувати,те що світло як не горіло, так і не буде( для селян я маю на увазі) я не сумніваюсь ні секунди,так ще й на фото зрозуміло де відремонтували ліхтарі(для односельчан зрозуміло)Ви б панове депутати та зокрема В.В.ЯНЧИЙ ДОРОГИ ВІДРЕМОНТУВАЛИ,тоді й взагалі можна було б без освітлюючих приладів ходити.Чи може я не права? Чекаю схвальних відгуків від однодумців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.