На Золотоніщині почали капітальний ремонт сільської школи

Золотоноша Новини Черкаської області

У Пальмірській ЗОШ минулого року за поданням народного депутата Владислава Голуба з державного фонду соціально-економічного розвитку на капітальний ремонт приміщення, заміну вікон та дверей було спрямовано 760 тис. грн. Кілька днів тому в рамках своєї роботи на виборчому окрузі нардеп відвідав Пальмірську школу і переконався, роботи, на які спрямовувались кошти, виконані в повному обсязі.

«Заходити у таку школу приємно, подвір’я охайне, школа світла»,- розповіли педагоги. На цьому, кажуть, роботи не будуть припинятися. Ремонт у коридорах ще триває, але вже вимальовується сучасне перевтілення і в середині приміщення. «Хочемо завершити ремонт у великих приміщеннях: вестибюлі, коридорах, а потім переходити на ремонт класів. Нині по програмі нової української школи робимо ремонт у класі першачків. Діток цьогоріч прийшло небагато, сподіваємось, що оновлена школа збиратиме більше діток»,- розповіла начальник відділу освіти Золотоніської РДА Валентина Денисенко.

За словами Валентини Василівни, ремонт класів почнуть з класу фізики та хімії, утеплення школи поки що не планують робити, бо у школі є котельня на альтернативному опаленні, у класах тепло.

Для наступних ремонтних робіт вже розроблений проект, долучатиметься і допомагатиме і районна влада. З державних коштів за сприяння Владислава Володимировича цього року КабМіном затверджено ще один транш державної субвенції для ремонту  школи – 250 тис гривень.

«Всього на ремонт школи за моїм поданням вже залучено з держбюджету мільйон грн. Приємно, що є синергія усіх гілок влади, є вагомий результат і є перспективні плани на майбутнє. Саме так і йдемо далі, заради розвитку сільської освіти і успішного майбутнього наших дітей»,- зазначив нардеп Владислав Голуб.

Зазначимо, вже четвертий рік поспіль, як народний обранець поставив за мету розвивати і осучаснювати освітні і медичні галузі як у містах так і в сільській місцевості. У Золотоніському районі зусиллями нардепа, районної влади і громадян значні оновлення відбулись у Золотоніській районній лікарні, Золотоніському професійному ліцеї, Коробівському, Драбівецькому навчально-виховних комплексах, дошкільному закладі с. Благодатного, сільських будинках культури та інших закладах.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.