На виконкомі не вистачило кворуму для ухвалення бюджету Черкас

Новини Черкаси

Сьогодні вкотре члени виконавчого комітету мали проголосувати за проект бюджету міста Черкаси на 2018 рік, втім, засідання не відбулось за відсутності кворуму.

На засіданні були присутні лише семеро осіб разом з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, із мінімальних для кворуму – восьми. Як зауважив мер, дехто перебуває на лікарняному, дехто за кордоном чи у від’їздах.

Керівник департаменту фінансової політики Наталія Джуган нагадала присутнім про те, що нині ситуація з бюджетом міста погіршується: «Ми будемо розбиратись з держказначейством, щоб вони дозволили виплатити принаймні 1/12 міського бюджету, адже наші бюджетники очікуватимуть заробітну плату».

Доповів присутнім щодо складної ситуації і керівник департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР, наголосивши на кількості навчальних закладів у місті, освітян, які потребують виплати заробітної плати.

«Ми сьогодні продовжуємо харчування дітей у школах і садочках, я щодня на телефонному зв’язкуз керівниками закладів, контролюємо ситуацію, тож я звертаю увагу виконавчого комітету на необхідності вчасного фінансування освітньої галузі міста», – розповів Ігор Волошин.

Підсумовуючи ранкову зустріч міський голова звернувся до відсутніх членів виконавчого комітету: «На жаль, ви наплювали на жителів міста Черкаси, на заробітну плату. Дякую за позицію і підтримку, сподіваюсь, здоровий глузд переможе і нам вдасться зібратися й ухвалити потрібні рішення».

Він також анонсував завтрашнє засідання сесії Черкаської міської ради, зазначивши, що попередньо підтвердили свою присутність 21 депутат, тож разом з міським головою завтра планується 22 осіб, тобто кворум має бути.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.