На виконкомі нарешті ухвалили проект рішення щодо бюджету Черкас на 2018 рік

Новини Черкаси

Сьогодні члени виконавчого комітету проголосували за проект бюджету міста Черкаси на 2018 рік та порядок фінансування видатків з міського бюджету у 2018 році до затвердження розпису міського бюджету на 2018 рік. 

Участь у засіданні взяло 12 членів Виконавчого комітету.

Нагадаємо, що сьогодні спливає останній день повноважень чинного складу цього колегіального органу. Адже 10 січня 38 депутатів відправили Виконком у відставку. Міський голова підписав зазначене рішення.

На початку засідання міський голова привітав Олександра Радуцького з днем народження. Після чого секретар міської ради поінформував про плідну роботу робочої групи, що тривала з суботи над проектом бюджету.  До участі в роботі залучали керівників департаментів.

За проект рішення члени виконкому голосували одностайно. Були враховані і численні поправки, якими було перерозподілено кошти з прибирання зелених зон на харчування дітей, що лікуються в дитячих лікарнях, на утримання Центрального стадіону (зарплати працівникам), на 840 тис. грн збільшені видатки на виплату стипендій провідним спортсменам міста.

За словами  Олександра Радуцького, ухвалення рішення про бюджет забезпечить заробітні плати і оплату комунальних платежів, а також нарахування субсидій і пільг.

Також своїм рішенням Виконком затвердив можливість фінансування міських видатків за 1/12 минулого року. Це повязано з тим, що процедура ухвалення міського бюджету та його повноціного впровадження в дію може зайняти від 2 до 4 тижнів, в разі позитивного голосування депутатами на сесії, яка відбудеться вже 17 січня.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.