На вулицях Черкас помічено маршрутки, а на 17 годин збирається Виконком

Новини Черкаси

Пообіді 16 листопада, після тижневої відсутності на маршрути вийшли автобуси перевізників, з якими існують діючі угоди про перевезення пасажирів. Це маршрути № 11, 12, 29 та 36. Вартість проїзду у вказаних маршрутках  коштує чотири гривні.

Адвокат Валерій Макеев, повідомив що “надія на поновлення перевезень в Черкасах має матеріалізуватись на виконкомі о 17-00”.

Цю інформацію підтверджує повідомлення прес-служби Черкаської міської ради: “Як інформують у відділі з питань роботи виконкому, у п’ятницю, 16 листопада, о 17-00 відбудеться засідання виконавчого комітету. Його проведуть у 206 кабінеті Черкаської міської ради (вул. Б.Вишневецького, 36).”

– Перевізників попередили про можливість розірвання договору внаслідок страйку. Автобуси виїхали поки що тільки частково, оскільки з технічних причини їм наразі не вдалося зібрати весь колектив, – повідомила заступник міського голови Черкас Людмила Бордунос в коментарі виданню ПроВсе.

“Диспетчер тролейбусного парку щойно повідомила, що завтра тролейбуси працюватимуть за графіком вихідного дня, бо вже виходять маршрутки на рейс. А в управлінні транспорту кажуть, що питання наразі вирішується. У когось є підтвердження?” – пише в соціальній мережі черкащанка Алла Деркач 

Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.