На центральній вулиці Черкас тривають роботи з асфальтування

Новини Черкаси

Підрядники починаючи з 1 вересня розпочали працювати на парну сторону бульвару Шевченка. Протягом вихідних роботи проводилися на ділянці від вулиці Припортової до Пастерівської. Минулої ночі роботи тривали поруч з будівлею обласної Прокуратури.

фото – фейсбук Анатолій Бондаренко

Минулої ночі підрядники укладали асфальт між вулицями Пастерівська та Митницька. Роботи на ділянці продовжено з 8-ї ранку понеділка.

Відповідні фото в мережі фейсбук виклав міський голова Анатолій Бондаренко.

фото – фейсбук Анатолій Бондаренко

Роботи наразі тривають між вулицями Митницька та Богдана Хмельницького. Зранку хід робіт також моніторив міський голова Бондаренко у супроводі директора департаменту архітектури Артура Савіна.

Рух громадського та приватного транспорту перекрито, обїзд здійснюється по вулиці Гоголя з Митницької на Пастерівську.

В коментарі з приводу терміну завершення робіт на бульварі Шевченка очільник профільного департаменту Артур Савін повідомив:

“Роботи виконуються навіть з випередженням графіку. До кінця цього тижня будуть виконані 100% робіт другої чергі будуть виконані. Тоді залишиться завезення ґрунту на зелені зони, встановлення розмітки та дорожніх знаків. Додатково зараз тривають переговори щодо закупівлі додаткових робіт, а саме – облаштування з обох боків тротуарів”, – сказав Артур Савін.

Про об’єми робіт та терміни завершення
Як розповів заступник генерального директора підприємства ПП «Дорстрой» Ігор Віблий, загалом на проїжджу частину бульвару Шевченка буде укладено 5,5 тисяч тонн ЩМА.

За його словами, працівники ПП «Дорстрою»  вже закінчили роботи з укладання верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону з непарного боку бульвару Шевченка від вул. Припортової до вул. Лазарєва.

Зараз вже зроблений парний бік проїжджої частини бульвару від вул. Припортової до вул. Митницької. Після чого – триватимуть роботи у цьому ж напрямку до вул. Небесної Сотні, а далі – аж до вул. Лазарєва.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.