На центральній вулиці Черкас є власніть офшорної компанії – Давиденко

Новини Черкаси

Офшорні питання дісталися і до Черкас, де на офшорну компанію зареєстрована зруйнована споруда та земельна ділянка, що знаходиться на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Івана Франка.

1464080682_img_5830

Як виявилося, споруда є приватною власністю і записана на юридичну особу ТОВ “ЧЕРРІ ХОЛДИНГС ЛТД”, а кінцевим бенефіціарним власником будинку є Джейм Стюард Родрігез, який проживає на о.Гібралтар. Це британська заморська територія, розташована на півдні Піренейського півострова.

1464080671_img_5795«Ми доклали значних зусиль, щоб вийти на власника цієї споруди та земельної ділянки. Потім шукали посередників, щоб знайти ще якихось посередників посередників. Так, вийшли на київського чоловіка, котрий спочатку був представником того іноземця, на якого все зареєстровано. А останнім часом сказав нам: «Не телефонуйте до мене. Я жодного відношення до власності в Черкасах не маю», — розповів начальник управління інспектування департаменту архітектури Черкаської міськради Олександр Давиденко.

За його словами, якби певні особи не заховалися за офшорними компаніями, які зареєстровані на островах, то споруду відремонтували б. А так ніхто не має права нічого там робити, оскільки ця земля є приватною власністю і юридично все дуже заховано. А Джейм Стюард Родрігез взагалі не здогадується, що у нього є власність в Україні, зокрема в Черкасах.

1464080642_img_5813
Начальник управління інспектування до прикладу згадав таку ж будівлю на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Пастерівської. Тоді ж у фіналі історії будинок накрили банером. Спочатку за кошти одного з депутатів міськради, а потім за кошти міського бюджету.

Про це інформує Нова Доба.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.