На трьох вулицях Черкас проведуть реконструкцію мережі вуличного освітлення

Новини Черкаси

КП “Міськсвітло” планує реконструкцію вуличного освітлення у м. Черкаси, а саме: вул. Руставі, вул. Сумгаїтська та вул. Одеська. Про це повідомляють у КП Міськсвітло Черкаси.

Нині на вулицях Руставі та Одеська є освітлення з одного боку. Однак, для покращення освітлення дороги, додатково встановлять із другого боку. На вул. Сумгаїтській освітлення з обох сторін, але є необхідність встановити два світильники на кожну опору так, як вулиця дуже широка. Роботу планують завершити у червні цьогоріч.

“Ми впевнені, що заміна лампи ДНАТ-150 на світильник світодіодний LED є дієвим та економним кроком. Оскільки світодіодні світильники мають декілька істотних переваг: гарантія на 5 років ( це зеконовить витрати бюджету на щорічний поточний ремонт), енергоекономія самих ламп та покращення зовнішнього освітлення доріг у м. Черкаси по вищезазначених вулицях. Це економія 713 600 грн міського бюджету за 5 років, хоча і кількісь ламп збільшиться у два рази”, – говорить Павло Собко, заступник директора КП “Міськсвітло”.

З детальною інформацією Ви маєте можливість ознайомитися у доданому документі.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.