На Соборній площі активісти розмістили будки для чиновників

Новини Черкаси

У вівторок 14 березня 2017 року на Сборній площі кількадесят активістів виступили проти силового розгону блокадників у Донецькій області. Мітингувальники висунули вимоги обласній і міській владі.

Предаставники громади, що були пристуні на зібранні розмістили будки для чиновників, висловили обурення діям силовиків та розгоном активістів, які блокували торгівлю з окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Черкащани закликали депутатів засудити дії силовиків і вимагати звільнення з посад керівників силового розгону блокади.

Активісти побудували перед ЧОДА персональні будки, на них були розвішані фото «власників»: Арсена Авакова, В’ячеслава Аброськіна.

«Вільну будку» активісти залишили для депутатів, які не підтримають звернення з рядом вимог до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України по ситуації з блокадою ОРДЛО.

До учасників акції також вийшов голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко й, погоджуючись із громадою, висловив незадовлення силовим розгоном блокади ОРДЛО. Активісти на його виступ кричали «Ганьба», а також вимагали висловити власну позицію із питання блокади та повідомити, як завтра під час сесії облради щодо цього питання голосуватиме фракція БПП.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.