На славетній козацькій землі Черкащини відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура- Прикордонник»

Новини Черкаської області

В Оршанці у Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби імені генерал-майора Ігоря Момота 20 липня стартувала програма Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник». Для участі у вишкільно-виховних заходах до навчального центру прибули понад три сотні школярів зі всіх прикордонних районів України, повідомляє Держприкордонслужба.

У продовж 10 днів табір жива за чітким графіком, який передбачав ранкові та вечірні кола (зібрання), руханки (зарядки), екскурсії, семінари для вчителів та вікторини для учнів, а ще – літературні вечори, концерти та багато інших цікавих заходів. Але найважливішим і, мабуть, найцікавішим елементом програми стали прикордонні вишколи. Зокрема юні джури вивчали слідопитство, долали смугу перешкод, брали участь у змаганні «Рятівник», яке навчило їх основ долікарської допомоги та рятувальних робіт.

Підготовка такої цікавої та насиченої програми стала можливою завдяки тісній співпраці Державної прикордонної служби України з Міністерствами молоді та спорту, освіти і науки, а також громадськими організаціями.

Унікальність вишколу «Джура-Прикордонник» полягає в тому, що вперше за роки незалежності закладається фундаментальна і раціональна система національнопатріотичного і військово-патріотичного виховання у прикордонних районах, що зміцнить національну безпеку, сприятиме популяризації прикордонного відомства у суспільстві, вихованню патріотів та формуванню високих моральних цінностей у молоді на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону Української держави.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 02.08.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.