На розвиток освіти Канева спрямували майже 3 млн гривень державних коштів

Новини Черкаської області

У 2017 році на розвиток навчальних закладів м. Канева з державного фонду соціально-економічного розвитку було виділено 2 млн. 830 тис. грн. Таку державну субвенцію залучив в рамках роботи на 197-му виборчому окрузі, до якого входить Канівщина, народний депутат Владислав Голуб. Днями нардеп відвідав Канівську ЗОШ №6, ДНЗ «Сонечко» та особисто переконався, умови навчання дітей істотно поліпшились. Запланував нардеп спільно з керівниками закладів і подальшу співпрацю.

У ЗОШ №6 Владислава Володимировича зустрічають біля входу директор Валентина Мартинович та інші педагоги й проводять по коридорах, класах. На першому й другому поверхах – тенісні столи, тепер діти знають, чим їм займатись на перервах, кажуть вчителі. У класі – мультимедійний комплекс, ноутбуки, в актовій залі – нові стільці. Все це вдалося придбати минулого року за кошти державної субвенції. А цьогоріч освітяни прохають замінити вікна в актовій залі, в коридорах.

«Найперше нас турбує заміна вікон у актовій залі, бо діти проводять свята, виступають у тоненьких кофтинках і мерзнуть»,- розповідає педагог.

 За вагомий внесок у підтримку школи директор школи вручила Владиславу Володимировичу подяку.

Владислав Голуб

«Така допомога є дуже бажаною для наших учнів. Ми Вам щиро вдячні, скільки років працюють наші колеги в школі, але щоб так суттєво допомагали  і в тому й іншому напрямку, такого не було. Хочемо також відзначити вашого помічника-консультанта Олену Радченко, як компетентну людину, яка завжди допоможе, підкаже, спрямує. Спасибі за підтримку»,- з такими словами пані Валентина особисто передала подяку і Олені Радченко. Втім сам нардеп наголошує, що завжди готовий до співпраці, і надалі всіляко підтримуватиме заклад.

За словами директора ДНЗ «Сонечко» Тетяни Лагно, у закладі нині тепло й затишно, за сприяння міськвиконкому у садку встановили котельню. Втім з 1975 року тут не ремонтувати вікна, а тому щоб зберегти тепло, треба проводити й заміну вікон по програмі енергоефективності.

Не залишилась поза увагою й освіта району. Тут на освітні проекти за зверненням Владислава Володимировича було виділено 1.млн. 839 тис. грн. державних коштів. Наприкінці лютого нардеп відвідав й освітні заклади району, щоб переконатись у виконанні  всіх запланованих проектів. Відвідав Бобрицький, Грищенський НВК Литвинецьку ЗОШ. У цих закладах – також мультимедійні комплекси, шкільні меблі, яскраві сучасні ліжечка, шафи, ігрові кімнати, телевізори.

«В Грищенцях пересвідчився в якості шкільних меблів в усіх класах, які нам спільно з районною владою вдалося придбати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на соцеконом розвиток. Також разом з моєю командою вдалося оновити і дитячий садочок в цьому селі. В селі Бобриця – нові мультимедійні дошки, сучасне шкільне обладнання, нова котельня – це те що вдалося зробити для цієї школи»,- такі слова нардеп оприлюднив на своїй сторінці «Фейсбук» після візиту на Канівщину.

Освітяни, батьки переконані, якість умов в навчальних закладах помітно поліпшилась. «Ми хочемо вам подякувати від імені нашої школи, педагогічного колективу, батьківського, учнівського за ваші добрі справи, ваше небайдуже ставлення до освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання»,- такі слова подяки зачитала під час візиту депутата педагог Бобрицького НВК Юлія Шевченко.

Нардеп запевняє, отримувати позитивні відгуки завжди приємно, але вдвічі приємніше, що співпраця приносить розвиток і дасть можливість освітянам виховати, вивчити на якісно новому рівні учнівську молодь: «Будемо продовжувати нашу роботу, щоб і цього року мати не менш плідні результати, ніж попередній рік»,- переконаний депутат.

Розповісти друзям
  • 47
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.