На річницю Черкас Книга рекордів України поповнилась тролейбусним рекордом

Новини Черкаси

Тролейбусний рекорд на День народження Черкас. Три українські атлети сьогодні у 731-шу річницю з дня заснування міста подарували черкащанам новий рекорд з перетягування чотирьох тролейбусів. Дійство проходило на площі Богдана Хмельницького.

Черкаський богатир, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства Віктор Юрченко запросив до міста своїх товаришів: заслуженого майстра спорту України, чернігівця Олександра Пеканова, шестиразового переможця змагання Найсильніша людина України, заслуженого майстра спорту зі стронгмену, чемпіона світу зі стронгмену, чемпіона та призера чемпіонатів України з важкої атлетики, уродженця м. Маріуполь Олександра Лашина, аби подарувати черкащанам новий рекорд. 

Троє богатирів перетягнули зчіпку чотирьох тролейбусів вагою понад 75 тон на дистанцію 36 метрів за 44 секунди, чим поповнили Книгу рекордів України.
«Команда з трьох атлетів презентувала новий рекорд України, перетягнула зчіпку чотирьох тролейбусів без допомоги будь-яких допоміжних засобів, тільки з допомогою сили рук і ніг. Як свідоцтво про цей рекорд, я хочу вручити українським атлетам почесні дипломи Книги рекордів України», – зауважив представник Книги рекордів України Ігор Підчебій.


Трійка силачів встановлює рекорди вже не вперше. Цим літом вони встановили рекорд з перетягування 11 вагонів, завантажених металобрухтом, вагою 1012 тон, аби привернути увагу Президента України про продовження дії мита на експорт металобрухту. Але на цьому урочистості не завершуються. Упродовж цих вихідних на черкасців чекають концерти, конкурси, мистецькі та спортивні заходи.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.