На ремонт вулиць у Черкасах додатково виділено понад 7 мільйонів гривень

Новини Черкаси

Виконком Черкаської міської ради на своєму засіданні 1 квітня затвердив додатковий перелік об’єктів вулично-дорожньої мережі, де необхідно виконати капітальний ремонт у 2016 році. У зазначеному переліку визначено шість об’єктів. А саме: вул. Дахнівська Січ, вул. Пушкіна (від вул. Надпільної до вул. Добровольчих батальйонів), вул. Н. Левицького (від вул. Чіковані до просп. Хіміків), вул. Сергія Амброса (від вул. Чехова до вул. Кобзарська), вул. Чайковського (від вул. В. Чорновола до вул. Різдвяної) та пров. Пушкіна.

418_990319481015802_5574743924908073741_n

Про це інформують в прес-службі Черкаської міської ради.

На роботи з капітального ремонту вищевказаних доріг у міському бюджеті на 2016 рік додатково заклали сім мільйонів гривень.

Як пояснили у департаменті фінансової політики Черкаської міської ради, відповідне фінансування передбачено змінами до міського бюджету на цей рік, затвердженого на вчорашній сесії міської ради.

Зокрема, за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду міської казни було збільшено фінансування департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради на капітальний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі у 2016 році.

Нагадаємо, що в бюджеті Черкас на капітальний ремонт асфальтного покриття основних вулиць міста закладено 123 мільйони гривень.

За ці кошти в Черкасах планується відремонтувати вулиці: В’ячеслава Чорновола, Надпільну (колишня Ільїна), Благовісну, Оборонну, Героїв Дніпра, Байди Вишневецького (до вул.Оборонної), Мендєлєєва (до вул. Генерала Момота), Смілянську та бульвар Шевченка.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.