На ракеті по Дніпру повз Черкаси (фото)

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах Народний депутат України Олег Петренко разом з заступником міського голови та директором департаменту освіти ЧМР прийняли участь у промо-акції стосовно відновлення пасажирського та грузового судноплавства річкою Дніпро.

Основною метою акції – нагадати українцям, що колись річка Дніпро була потужною траспортною артерією для всієї країни від Києва до Одеси.

У рамках цієї акції учні черкаської школи моряків, творчих дитячих колективів та діти учасників АТО вирушили на прогулянку “ракетою” за маршрутом Черкаси-Сокирне-Черкаси.

Народний депутат Олег Петренко повідомив нашому виданню, що у Верховній раді України групою депутатів ініційована програма по відродженню пасажирського та грузового судноплавства річкою Дніпро. Він зазначив, що ця “ракета”, яка сьогодні знаходиться в Черкасах, не буде задіяна в перевезенні населення, але він пообіцяв, що попілкується з власником цих плавзасобів, щоб один з них виділити Черкасам для пасажирського перевезення за маршрутом Черкаси-Чеховка.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.