На поточні ремонти доріг цьогоріч спрямують 20 мільйонів гривень

Новини Черкаси

Жителі Черкас можуть інформувати комунальників, на які дороги слід звернути увагу. За словами начальника управління вуличної інфраструктури міської ради Сергія Отрешка, цьогоріч міський бюджет спрямує близько 20 мільйонів на поточний ремонт доріг у Черкасах.

Ця сума значно перевищує минулорічний показник – принаймні щонайменше у півтора разу. Міськрада вже оголосила новий тендер на проведення робіт. Розкриття пропозицій і укладення угоди там очікують під кінець червня – на початку липня.

“Після укладення угоди буде підготовлено рішення виконкому щодо переліку вулиць, які будуть підлягати поточному ремонту. Однозначно до переліку увійдуть вулиці, по яких ходить громадський транспорт, а також найбільш проблемні магістралі. “ЧЕЛУАШ” продовжуватиме здійснювати аварійний ремонт, який не може чекати укладення тендерного договору. Так, зокрема, аварійний ямковий ремонт виконувався на найбільш проблемних ділянках доріг, на кшталт перехресть Амброса і Припортової, Добровольського і Гоголя, Сагайдачного і Симиренківської. Наразі триває аварійний ремонт на Гагаріна. Там глибина ям вже загрожувала цілісності автомобілів”, – зазначає Сергій Отрешко.

За словами чиновника, проведення аварійного ремонту залежить від звернень містян. Єдине уточнення: вони не мають стосуватися прибудинкових територій, адже це зона відповідальності СУБів.

“Будь-хто може написати заяву, якщо є проблема зі станом дорожнього покриття. Відповідно до заяви, ділянка дороги обстежується на ступінь аварійності. Тоді вже вирішуватимуть, потребує вона негайного втручання чи ремонт здійснюватиметься у плановому режимі”, – додає начальник управління вуличної інфраструктури.

Про це повідомляє vikka.ua.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.