На Митниці працює дієвий депутат, що чує голос громадськості

Новини Черкаси

Громадський активіст, житель Митниці Станіслав Сафонов опікується екологічними питаннями на пляжах нашого міста. Зокрема нещодавно він провів інспекцію пляжної зони поруч із пляжем “Живчик”. В ході відео та фото фіксації було встановлено вкрай негативний санітарний стан на пляжі.

З відповідним зверненням він звернувся у фейсбуці і до депутата Черкаської міської ради від Митниці Юрія Тренкіна. І той не забарився з відповіддю. За кілька днів було організовано прибирання зазначеного будівельного та побутового сміття.

Кілька днів тому сумлінний житель Митниці (Станіслав Сафонов) дорікнув мені сміттям на пляжах вздовж вулиці Героїв Дніпра, дякую прийняв до уваги! Сьогодні організували транспорт, людей і почали боротись з цим ганебним фактом, але навіть я не міг оцінити об’єм проблеми, робочого дня, десяток робітників і двох тракторів з причепами не вистачило щоб повністю очистити нашу перлину від сміття, тому продовжимо прибирання завтра! – написав депутат у своєму фейсбуці.

Тож тільки спільними зусиллями небайдужої громадськості та народних обранців можна вирішуаати найбільш болючі питання життя нашого міста.

Фото зроблені минулого тижня Станіславом Сафоновим:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.