На “мосту кохання” в Черкасах встановили захисні ворота

Новини Черкаси

На «мосту кохання» у парку Сосновий бір посилили заходи безпеки. На споруду встановлено спеціальні ворота, які закриватимуть щоночі. На виготовлення цих воріт комунальне підприємство витратило 5 тисяч гривень.

13886475_1044534368927048_2129181944632803983_n

Відтепер прогулятися «мостом кохання» можна тільки вдень. А на ніч конструкцію зачиняють спеціальними воротами. Прохід буде перекритий відразу після сутінок.

Так КП «Дирекція парків» підвищить рівень безпеки у парку та на мосту зокрема.
На виготовлення воріт комунальне підприємство витратило 5 тисяч гривень. Конструкція покликана вберегти життя та здоров’я містян.

 Відтепер щодня звечора їх зачинятимуть  повідомив очільник комунального підприємства «Дирекція парків» Володимир Стойко. Усе – через те, що побільшала кількість нещасних випадків.
За його словами, тільки за останній місяць троє людей загинуло, зістрибнувши з мосту, ще одну дівчину – вдалося врятувати.
– Ми сподіваємося на те, що такі ворота хоча б трішечки зарядять і допоможуть врятувати людям життя, – поділився своїми думками з приводжу такого кроку Володимир Стойко. – Можливо, людина, яка перебуватиме в стані психічної нестабільності, побачить закриті ворота й повернеться, а пізніше – думки про це в неї зникнуть.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.