На капітальний ремонт очікує вулиця Сумгаїтська

Новини Черкаси
Сприятливі погодні умови – головна складова проведення дорожніх робіт, переконують посадовці. Директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін повідомив, що крім асфальтування розпочатих раніше вулиць, фахівці вже готуються до ремонту ще кількох – другої черги Героїв Дніпра та Сумгаїтської.
– Ми вже уклали договори для продовження реконструкції вулиці Героїв Дніпра (друга черга), зокрема, відрізку між від Богдана Хмельницького до Сержанта Смірнова, – поінформував Артур Савін.
– Водночас, ми запланували ремонт ще однієї, стратегічно важливої вулиці міста, Сумгаїтської від в’їзду в місто з боку Золотоноші й до Одеської. Зараз відповідний проект проходить державну експертизу, на цьому тижні ми плануємо отримати висновок. Якщо він буде позитивний, найближчим часом оголосимо торги.
За його словами, на сьогодні дорожнє полотно відновлюють на вулицях Героїв Дніпра від Сержанта Жужоми до Богдана Хмельницького, В’ячеслава Чорновола, уздовж Благовісної на ділянці від Михайла Грушевського до Можайського.
Також посадовець поінформував про намір міської влади вже найближчим часом розпочинати будівництво нової дороги – продовження вулиці Менделєєва в бік Генерала Момота (колишня – Луначарського).
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.