На Канівщині у Ліплявській ОТГ освітили чотири вулиці

Канів Новини Черкаської області

Відтепер жителі Ліплявської ОТГ зможуть спокійно ходити у темний час доби, бо чотири вулиці населеного пункту забезпечили сучасним вуличним освітленням. Нові ліхтарі загорілися на вулицях: Центральна, Молодіжна, Смолякова та Л. Українки.

Щоб освітити вулиці попіклувались всі: і жителі, і керівництво ОТГ і народний депутат від 197 виборчого округу, до якого входить Канівщина, Владислав Голуб.

Першими освітили вулиці Молодіжна, Смолякова та Л. Українки, але без освітлення залишалась частина вулиці Центральної. Тому жителі звернулись за підтримкою до народного депутата, тож тепер 10 нових ліхтарів загорілись і на Центральній вулиці.

«Були освітлені три вулиці, але не вистачало коштів на освітлення частини Центральної вулиці, тому ми віднайшли можливості і допомогли облаштувати освітлення і на ній», – розповіла помічник народного депутата Олена Радченко.

Спільна робота, залучення коштів у складчину дозволили вирішити ще одне важливе питання для розвитку і комфорту громади. Бо найголовніше, коли завдяки зусиллям кожного, досягають вагомого результату, переконані усі, хто долучився до цієї роботи.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 16
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.