На Канівщині стартувала першість ДЮСШ з футболу серед юнаків

Канів Новини Черкаської області

Нова футбольна форма та м’ячі для команд, захоплююча гра за омріяну  перемогу та нагороди. Так завзято на Канівщині відкрили першість дитячо-юнацької спортивної школи з футболу серед юнаків. Її провели у селищі Степанецьке 13 квітня.

Аби змагання стартували на належному рівні, потурбувалися не лише самі гравці та тренери, а й спонсори, вболівальники. Цьогоріч гравці  команд сіл Бобриці, Келеберди та Ліплявської ОТГ одягнули нову футбольну форму, яку вдалось забезпечити за підтримки народного депутата України, голови Федерації футболу Черкаської області Владислава Голуба. Ще двом командам з сіл Межиріч, Таганчі новеньку форму придбали за сприяння голови Канівської райдержадміністрації Дмитра Шелеста та керівника фермерського господарства «Русичі» Петра Кононенка.

Тож для перемоги у юнаків були вольовий настрій, тепла весняна погода, активні вболівальники та підтримка від благодійників. На майданчику пройшли справжні командні змагання, результатом яких усі присутні залишились задоволені. А подивитися на першу гру в цьому сезоні завітали голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест, начальник відділу освіти молоді та спорту РДА  Анна Бабенко, помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко та інші.

По завершенні змагань кожна команда отримала м’ячі від Федерації футболу України та заохочувальні грамоти. «Переможці за третє, друге, перше місця отримали медалі і кубки. Ми пишаємося нашими дітьми, бо вони сьогодні показали гарні результати»,- розповів Дмитро Шелест.

Серед молодших перемогу здобула команда села Бобриця. У старшій віковій групі перемогла команда Степанець.

Як зазначив Владислав Голуб, підтримка та розвиток футболу у дитячих спортивних закладах – це цілий комплекс методів і заходів, де важливий не лише фізичний розвиток дитини, а й те, наскільки комфортно вона себе почуває, у яких умовах навчається й тренується. «Мені приємно, що стартували такі змагання і нам спільно з керівництвом райдержадміністрації вдалось придбати комплекти футбольних форм. Бо успіх є там, де є командний дух,  як на спортивному поприщі, так і в спільній роботі на розвиток держави, що ми й робимо і будемо робити надалі»,- прокоментував Владислав Володимирович.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 18.04.2018

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.