На Канівщині пройшов тренувальний табір військового вишколу (фото)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Wi9jyMuDfKAТри доби у серпні цього року у м. Канів на набережній Дніпра працював тренувальний табір військового вишколу. Аби навчити канівчан та гостей краю військовій грамоті, на запрошення організаторів до Канева прибули більше сотні досвідчених інструкторів та представників українських добровольчих батальйонів.

Кожен боєць прибув сюди, щоб забрати з собою з вулиці максимальну кількість дітей та підлітків. З тих вулиць, де зараз амфетамін знайти простіше, навіть ніж якісний алкоголь і тим більше простіше, ніж спортивну чи військово-спортивну секцію та належного вчителя чи тренера.

Докладно про військовий вишкіл в Каневі написав в Facebook Анатолій Башловка.

«На галявині було розкидано багато секцій. В одній вчили надавати першу медичну допомогу, в іншій – правильно підтягуватись, в ще іншій – розбирати і збирати автомат Калашнікова. Насамперед треба жінок і дітей сховати у підвал. Якщо нема можливості – у ван ну. Потім – все інше…», – розповідає інструктор. Низенький сивий чоловік у синьому кімоно розкидав значно важчих, вищих і молодших противників, як пір’їнки. Кожний з присутніх міг підійти до майстра і попрацювати з ним в парі. Майстром виявився керівник Національної федерації джиу-джитсу.

Традиційно великий ажіотаж був навколо підготовки снайперів. Зрозуміло, що ніхто не ставив на меті за три дні підготувати снайпера. Мова йшла про те, як збільшити шанси на виживання в умовах, коли стикаєшся з таким супротивником. Присутні з подивом дізнавались, що не можна, як у фільмах, виглядати з вікна і дивитись, звідки ведеться вогонь, що цегляна стіна не зупинить навіть стандартний набій 7,62 мм і що при обстрілах треба триматись максимально близько до підлоги і максимально далеко від вікна.

HkL7Prm2ERU

Ветерани АТО та вчителі бойових мистецтв, лікарі та капелани ділилися своїми знаннями, навичками і, що найважливіше, світоглядом з підростаючим поколінням. Але крім традиційної патріотичної складової, цей вишкіл переслідував ще одну не менш важливу мету. Зараз у Каневі спостерігається сплеск амфетамінової наркоманії, і це потребує невідкладних дій. Упродовж цих трьох днів і до організаторів заходу, і до журналістів підходило багато місцевих мешканців і просило допомогти зробити щось з наркоманією. Казали, що амфетамін вже практично у відкриту продають біля шкіл, що всі знають про ці місця торгівлі. Відомо, що диму без вогню не буває. І десятки місцевих мешканців, які протягом трьох днів приходили, розповідали, просили допомогти – навряд чи всі були провокаторами. Завдяки консолідованим зусиллям організаторів, інструкторів та інших активістів більше 500 дітей та підлітків успішно пройшли вишкіл і отримали ті навики і знання, які навряд чи десь ще могли б здобути».

tBsbs_16_tY

Розповісти друзям

1 коментар до “На Канівщині пройшов тренувальний табір військового вишколу (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.