На гаряче харчування безпритульних хочуть спрямувати 60 тисяч гривень

Новини Черкаси

Саме таку суму закладено в бюджеті міста департаментом соціальної політики Черкаської міської ради для проведення конкурсу соціального замовлення. Конкурс було оголошено 22 серпня і до 22 вересня триває збір пропозицій від бажаючих взяти участь недержавних юридичних та фізичних осіб – підприємців, які відповідають критеріям конкурсу.

Мета конкурсу – відбір кращих пропозицій, спрямованих на задоволення потреб територіальної громади у соціальних послугах, які реалізовуватимуться із залученням коштів з міського бюджету.

Напрямок конкурсу:

Кризове та екстрене втручання: організація харчування бездомних осіб, які проживають на вулиці і не користуються/частково користуються послугами закладів соціального захисту бездомних осіб, під час соціального патрулювання в осінньо-зимовий період.

Читай також: В районі залізничного вокзалу допомагають безпритульним

Учасники конкурсу – недержавні юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які відповідають критеріям діяльності суб’єктів.

Закінчення прийому конкурсних пропозицій –  22 вересня 2017 року.

Час  розкриття  конкурсних  пропозицій – 25 вересня 2017 року о  15.00 год.

Місце розкриття конкурсних пропозицій – м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, к. 206 (зал засідань виконавчого комітету Черкаської міської ради).

Строк реалізації проектів – до 15 грудня 2017 року.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.