На фестивалі малої авіації презентували літак для обслуговування рейсів бізнес класу (фото)

Новини Черкаси

У неділю 13 вересня на території  аеропорту “Черкаси”проходив 2 фестиваль малої авіації.  Також було презентовано літак Piper Saratoga, який використовуватимуть для бізнес-польотів.  Також представники аеропорту змогли оцінити не лише комфорт і зручність літака  на землі, а і під час демонстраційного польоту над містом.

1jKsscg8dIA

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Валерій Мироненко. – Літак Piper Saratoga відчайдушний дослідник небес змусить мріяти вас про прийдешні пригоди.

ZMR_cqlBHtg

Представники аеропорту змогли оцінити не лише його комфорт і зручність на землі, а і під час демонстраційного польоту над містом, – написав Валерій.

B8igAkASYxI

У фестивалі взяли участь близько 20 малогабаритних літачків, водії яких завітали в місто із різних куточків України. Зокрема, до Черкас прилетіли учасники із Харкова, Хмельницького, Полтави та Києва.
Ініціатором заходу вже вдруге поспіль став черкащанин Влад Жарин. За його словами, цього року на літачки прийшло подивитись близько тисячі містян.
Родзинкою заходу стало те, що черкащани змогли політати разом із пілотами на літаках. Таке задоволення обходилось кожному охочому у 500 гривень.
“Цього року на фестиваль навіть прилетів один вертоліт, – говорить організатор заходу Владислав. – Наступного року плануємо зробити захід іще більш масштабним. Сподіваємось, глядачів буде ще більше. Будемо лише рости”.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.