На дорогах Черкас розпочалися поточні ремонти

Новини Черкаси

На черкаських дорогах стартував ямковий ремонт асфальтного покриття. Графік аварійних робіт буде підготовлено на початку березня.

Роботи вже проведено на двох аварійних ділянках – неподалік обласної лікарні та на перехресті вулиць Симиренківської (колишня – Рябоконя) та Гетьмана Сагайдачного (колишня – Ватутіна). Вибоїни, які після зими утворилися на цих дорогах, засипали осколом.
– Ті роботи, які здійснені нами на вказаних ділянках, – тимчасові. Бо глибина ям, що утворилися на дорожньому полотні за зиму, виходить далеко за норми. Тож ми засипали їх, щоб там міг їздити транспорт та уникнути аварійних ситуацій, – розповів Олег Ашавський. – Тепер готуватимемо вулиці Симиренківську та Гетьмана Сагайдачного до асфальтування.
Директор «ЧЕЛУАШу» поділився, що нині бригади ремонтників працюють на вулиці Лісова Просіка та на Сумгаїській. Ямковість тут ліквідовують рециклером. Далі візьмуться за аварійний ремонт мосту по проспекту Хіміків та перехрестя з вулицею Максима Залізняка (колишня – Громова).
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.