На деяких вулицях Черкас тимчасово обмежать рух транспорту

Новини Черкаси

Відповідні рішення ухвалили 6 червня 2017 року під час засідання виконавчого комітету ЧМР. Зокрема рух обмежать на кількох ділянках бульвару Шевченка, вулицями Небесної сотні та Героїв Дніпра.

Так з 6 до 7 червня буде обмежено рух по бульвару Шевченка (парну сторону) на відрізку від вулиці Смілянської до Небесної сотні. Упродовж двох днів на цій ділянці триватиме ремонт дорожнього покриття.

На кілька годин закриють проїзд бульваром Шевченка і в суботу, 10 червня.

Рух транспорту обмежать із 9.30 до 11.00 на ділянці дороги між вулицями Богдана Хмельницького та Остафія Дашкевича. Тоді ж буде заборонений проїзд і на вулиці Остафія Дашкевича між бульваром Шевченка та Байди Вишневецького. У цей час у місті відбудеться масовий забіг у рамках проведення «Олімпійського дня бігу».

У зв’язку з ремонтом дороги на місяць проїзд обмежать вулицею Небесної сотні на ділянці від вул. Гоголя до вул. Благовісної. Для пересування транспорту ця частина міста недоступна з 6 червня до 6 липня.

Від сьогодні до 6 липня перекриють для проїзду транспорту і вулицю Героїв Дніпра на ділянці від Сержанта Жужоми до Сержанта Смірнова. Тут у цей час триватиме підготовка дороги до асфальтування, після чого ремонтники перейдуть до укладання покриття.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.