На День знань у черкаській школі мікрорайону «Дахнівка» – сучасний ремонт та обладнання для навчального процесу

Новини Черкаси

Нові підручники та щоденники. А найголовніше – сучасне комп’ютерне обладнання та ремонт.

Черкаська загальноосвітня школа №29 до Дня знань відкрила свої двері з оновленнями для школярів. Відтепер для навчання школа матиме новий комп’ютерний клас, мультимедійний комплекс, сучасне освітлення та ремонт – усе, без чого вже неможливо уявити сучасну школу. Завдячують оновленням народному депутатові від 197 виборчого округу Владиславу Голубу.Саме за його сприяння школа отримала державну субвенцію – орієнтовно півтора мільйони гривень.

За шкільною традицією першого вересня – урочиста лінійка, привітання й нагороди для вчителів.

«День знань – це старт для боротьби  за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів. Для першачків – це початок нового етапу життя. Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів»,- закликав під час лінійки директор школи Олександр Деркач.

Від імені батьківського комітету, педагогічного колективу директор подякував за постійну турботу та допомогу для школи народному депутатові Владиславу Голубу, якого принагідно школа запросила на Свято першого дзвоника.

«Невдовзі завершиться й ремонт чотирьох санвузлів школи, встановлення сучасного освітлення. За 20 років у школі, якій я працюю, ще не було такої допомоги»,- зауважив Олександр Деркач.

В свою чергу народний депутат поділився з присутніми спогадами, коли сам минулого року віддавав сина до першого класу.

«Розумію, на скільки це хвилюючий момент для першачків і їхніх батьків. Для вас школа стане рідною домівкою, а перша вчителька –  другою мамою», – сказав Владислав Голуб.

Крім того, народний обранець дав слово й надалі прикладати зусилля задля розвитку освітньої галузі – пріоритетної для народного обранця, аби кожна дитина відчула, що проживає і отримує знання за сучасними європейськими стандартами.

«Я хотів би, щоб наша держава сконцентрувалася на освітніх проектах, бо це майбутнє країни. Наші діти будуть формувати вже зовсім нову державу, до якої ми прагнемо, тож освітня галузь має отримати найкраще»,- наголосив Владислав Голуб.

А наостанок діти отримали благословення від батьків і вчителів – коровай на рушникові. Новий навчальний рік розпочато, а для дітей відкривається довгий і цікавий шлях за знаннями. Тож, успіхів їм! У добру путь!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.