На Черкаси суне черговий циклон – чи готові владці до негоди

Новини Черкаси

5 лютого внаслідок надходження у Черкаси та область холодного повітря з північних широт, знову відновилися морози. Зокрема на річках відновилося льодоутворення. За прогнозом синоптиків внаслідок впливу тилової частини циклону у наступні 2 дні похолодання продовжиться. Температура повітря вночі -9..-14º, вдень -4..-6º, при цьому часом випадатиме невеликий сніг.

Владці Черкас заявляють про готовність до чергових викликів погоди. Так 5 лютого на ранковій нараді в мерії міста очільник КП “Челуаш” Олексій Мельник поінформував про наявність палива для боротьби зі стихією.

“Що стосується палива, то тут усе нормально. Наразі більше 40 тисяч літрів і бензину, і дизеля. Єдине, що закінчуються кошти на прокат автомобілів. Зараз уже підприємець їздить у борг. Якщо будуть великі снігопади, то вже не буде чим його прибирати. Будемо терміново оголошувати новий тендер на прокат техніки”, – каже Мельник.

В той же час проблеми є з використанням піску, запаси якого, за словами чиновника майже вичерпані. Підприємству необхідно проведення тендеру.


У Придніпровському та Соснівському СУБах інформують, що запас матеріалів для посипання доріг і тротуарів вони мають.

За чинним прогнозом вже у четвер 8 лютого та у п’ятницю 9 лютого варто очікувати на прихід добре насиченого вологою активного циклону із Балкан, який нажаль зумовить складні погодні умови: помірні опади у вигляді мокрого снігу та снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, посилення вітру, коливання температури повітря (від +1 до-6º) та атмосферного тиску.

 Такі складні погодні умови можуть призвести до суттєвого ускладнення руху транспорту, порушення зв’язку та енергопостачання населених пунктів, ускладнень роботи комунальних служб.
Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.