На черкаському “Фотоприладі” радіють новим замовленням

Новини Черкаси

Вони більш як півстоліття розробляють, конструюють та виробляють техніку для оборонної та медичної галузей. Їхні системи прицілювання, прилади нічного бачення, лазерна техніка відомі світові. Нині  фахівці НВК “Фотоприлад” радіють новим замовленням та розробкам. З останніми восени поїдуть на виставку. Про успіхи підприємства згадали під час урочистостей до Дня Незалежності України.

11948219_871271989636279_1707070976_n

Привітати колектив з найбільшим святом держави прийшли секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький та заступник міського голови Юрій Гончаров.  Та першим до пристуніх звернувся директор заводу Григорій Корево. Найперше він повідомив колегам про аванс, зірвавши схвальні відгуки та оплески. По тому розповів про плани на майбутнє та досягнення піриэмства.

– З травня вдалося підвищити зарплату на 13,5 відсотків, – сказав він. – Так, це незначна сума, але і її було важко віднайти. Хочу відзначити, що торік середня зарплата сягала 2700 гривень, а сьогодні це вже 3300. У нас є багато фахівців, в яких золоті руки, й вони отримують гідну оплату праці. За цей рік підприємством віраховано 16 мільйонів гривень податків усіх видів, це хороша цифра.

Григорій Степанович похвалився, що заводу вдалося отримати контракт, який дозволить працювати без збитків, адже ціна на вироби “Фотоприладу” відстояна справедлива. Тож до кінця року черкаське підприємство буде загружене роботою.

– Є робота, та прикметно, як тільки ми розправляємо плечі, з’являються ті, кому щось не подобається, що ми ще живі, що ми можемо вирішувати поставлені Укроборонпромом задачі, – додав він.

Директор впевнений, що всі негаразди здолають. Наразі на заводі розробляють нові вироби. Зокрема, це лінійка з чотирьох нових прицілів, яких так потребує українська армія. 23 вересня черкасці візьмуть участь у Міжнародній спеціалізованій виставці ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2015 у столиці.

– Приємно, що ми залучили івесторів, і розробка перших зразків новинок за їхній кошт, – зазначив Григорій Корево. – Сподіваюся, що це дозволить отримати оборотні кошти, оновити обладнання та також переглянути зарплати. Хочу завершити свій виступ словами нашого Президента, які мені дуже сподобалися: “Свято Незалежності – як Різдво, бо це і є народження, народження нової країни”!

По тому присутніх привітав Олександр Радуцький, вручивши відзнаки міської ради за сумлінну працю на підприємстві.

11934076_871271986302946_947702695_n

– Я радію, що протягом років ви зуміли створити родину і стільки років підтримуєте один одного, – сказав Олександр романович. – Так трапилося, що на заводі працює мій тесть, який завжди розповідає, які ви дружні.

11948219_871271989636279_1707070976_n

Він також повідомив, що департамент бюджетної політики проаналізував роботу заводу. Цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року від “Фотоприладу” до міської скарбниці надійшло на 700 тисяч гривень більше.

 – Радію, що у вас все добре, – додав він. – А якщо у вас добре, то і в ваших родинах все буде добре.

ДО ТЕМИ:

Нагадаємо, НВК “Фотоприлад” виробничу діяльність розпочав у 1962 році на площах артілі “Перемога”. Спочатку випускав вироби, виготовлення яких було передано з інших підприємств галузі і, зокрема, заводу “Арсенал”.  Згодом для організації власних розробок у складі заводу було створене спеціальне конструкторське бюро.

Сьогодні НВК”Фотоприлад” розташований на двох проммайданчиках загальною площею 210 тисяч квадратних метрів. Тут працюють близько 1000 черкащан.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.