На Черкащину очікує наступна порція снігу

Новини Черкаської області

Місцеві синоптики повідомляють про дещо нестабільну погоду в Черкаській області. На Черкащині в найближчі дні очікуються, морози, снігопади та відлига.

В ці вихідні на Черкащину надходитиме тепле південне повітря. Тому вже в цю суботу вдень температура перевищуватиме позначку 0º, істотних опадів не очікуєтесь. У гідрометеоцентрі повідомляють, що з надходженням теплого повітря місцями може виникати туманність.

Вночі, 27 січня, з проходженням південного циклону по більш східній траєкторії, у черкаський регіон ще підкине снігу, інтенсивність якого відповідає – жовтому 1 рівню небезпечності. Приріст снігового покриву може скласти 8-12 см, на дорогах ожеледиця. Температура вночі та вдень 3-8º морозу. 

А вже з 29 січня нічні морози послабнуть до 1-6º морозу, вдень 1-6º тепла. Прогнозуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, що спровокує сніготанення. Талі води додадуть незручностей пішоходам, ускладнюватимуть роботу інфраструктурних об’єктів, особливо в пониженнях рельєфу.

Новий робочий тиждень розпочнеться морозною та без істотних опадів погодою. Температура вночі 9-14º морозу, вдень 0..5º морозу.

Розповісти друзям
  • 45
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.