На Черкащині зняли чотири з п’яти карантинних постів

Новини Черкаси

4cc841a9a57f2b3de99590f17df63e76e7b42591Станом на 10 листопада 4 з 5 ветеренарно-міліцейських пости, що були встановлені навколо зони спалаху африканської чуми свиней, були зняті. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області Віктор Маламуж.

“Причиною відміни 4-х постів є виконання плану заходів з ліквідації АЧС. Захворювання африканської чуми не поширилось на інші території”, – зазначив Віктор Маламуж.

Як розповів заступник начальника управління ветеринарної медицини, на сьогодні залишився один міліцейський пост. Він знаходиться у місті Черкаси на адміністративному кордоні з селом Хутори (осередок епідемії). Там цілодобово перебувають представники ветеринарної медицини, ДАІ та міліції. Карантинний пост був забезпечений всім необхідним.

“Згідно з чинним законодавством пост у зоні осередку епідемії діятиме впородовж 40 днів від дня виявлення збудника африканської чуми свиней”, – запевнив заступник Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області.

Інформацію щодо відміни постів підтвердили і в ДАІ області.

Нагадаємо, 4 листопада, у селі Хуторах Черкаського району у підсобному господарстві виправної колонії було виявлено збудник африканської чуми свиней. У зв’язку з недопущенням поширення інфекційного захворювання на спільному засіданні черкаської обласної районної і міської протиепізоотичних комісій був затверджений план заходів. Серед яких — встановлення міліцейських постів, знищення хворих свиней, закриття стихійних ринків та вилучення і переробка свиней, які перебувають в карантинній зоні.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.