На Черкащині за добу автодорожники очистили від снігу понад 640 км автодоріг

Новини Черкаської області

У Черкаській області за минулу добу 5 грудня автодорожники очистили від снігу 643 км автомобільних доріг та забезпечили проїзд автошляхами області.
За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг піщано-соляною сумішшю 5 грудня проходила у всіх районах області. Загалом, 5 грудня було використано понад 648 тонн протиожеледної суміші.
Впродовж минулої доби у обробці асфальтового покриття були задіяні 48 комбінованих дорожніх машин (КДМ), 31 грейдер та трактор і 24 навантажувачі, у роботах на дорогах були задіяні близько 100 фахівців. У черговому режимі роботи перебували 79 одиниць техніки та 98 працівників.
Станом на ранок 6 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.
У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.
Варто планувати дальні поїздки у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Краще попередити виникнення надзвичайних ситуацій.

Прес-служба САД у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.