На Черкащині вперше проведуть конкурсний відбір до лав національної поліції

Новини Черкаси

У зв’язку з браком особового складу в Головному управлінні національної поліції Черкаської області вперше проведуть конкурсний донабір на вакантні посади. Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП у Черкаській області Руслан Горяченко.

«Можливості доукомплектувати особовий склад ми чекали вже більше року. Вже з 16 січня проходитиме конкурс на посаду слідчих. На сьогодні маємо 60 вакантних посад слідчих. Орієнтовно з квітня розпочнемо набір дільничних інспекторів, яких нині потребуємо 30 посад та 100 посад сержантського складу»,- зауважив Р. Горяченко.

Аби звернутися із заявою про працевлаштування, необхідно зайти на офіційний сайт ГУНП та заповнити анкету кандидата. З вимогами до посади також можна ознайомитися на сайті.

За словами начальника ГУНП в Черкаській області Валерія Лютого, перевагу віддаватимуть тим, у кого є досвід роботи та відповідна освіта. Кандидати також проходитимуть медкомісію, психологічне обстеження.

Як зауважує начальник управління кадрового забезпечення Руслан Горяченко, обов’язковим є знання відповідного нормативного законодавства.

«Заробітна плата слідчого складатиме 10 тис. грн., близько 8-10 тис. складатиме зарплата дільничного інспектора»,- зазначив Р. Горяченко. За словами Валерія Лютого, конкурсний відбір проведуть в режимі відеофіксації, що дасть змогу уникнути корупційної складової.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.