На Черкащині відкрили першу в області поліцейську станцію

Золотоноша Новини Черкаської області

Відучора у селі Гельмязів Золотоніського району Черкаської області запрацювала перша на Черкащині поліцейська станція Золотоніського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області. Вона обслуговуватиме села Гельмязів, Софіївка, Плешкані, Підставки, Каленики, Броварки, Богдани, Коврай, Коврай Другий та Гладківщину.

Урочисто відкривали поліцейську станцію керівник ГУНП В Черкаській області Валерій Лютий, голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий, голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, керівник Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олександр Охріменко та голова села Гельмязів Людмила Могила. Долучились до відкриття помічник народного депутата України Владислава Голуба Оксана Гіщіна, жителі та гості села.

За словами правоохоронців, такі поліцейські станції відкриватимуть і в інших районах, адже це дасть змогу вчасно надавати підтримку громадянам, пришвидшити реагування на події, бути територіально наближеними до громадян, що проживають у віддалених від відділу поліції населених пунктах.

«Жителям не потрібно буде їхати у відділ поліції, відтепер вони можуть звернутись у поліцейську станцію. На території, яку обслуговуватиме станція, окрім дільничного поліцейського чергуватимуть наряди швидкого реагування, заступатимуть у добове чергування. Здійснюватимуть прийом громадян, реєструватимуть повідомлення про правопорушення та злочини, розглядатимуть їх відповідно до законодавства, співпрацюватимуть з жителями сіл, громадськими об’єднаннями для забезпечення правопорядку на території визначених населених пунктів. Тобто умовно поліцейська станція виконуватиме функції відділу поліції, щоб людям було простіше і зручніше звертатись до поліцейських»,- прокоментував речник ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко.

В наступному місяці планують відкриття ще кількох станцій в районах області. В Гельмязеві станцію розмістили в спеціально обладнаному приміщенні, оснастили всім необхідним, забезпечили новим автомобілем.

«Надзвичайно важливим завданням, яке покладено на новостворену організацію, є проведення заходів щодо запобігання злочинів та правопорушень, бо, як відомо, краще запобігти злочину, ніж потім ліквідовувати його наслідки. Незаперечна істина в тому, що чим ближче поліція до людей, тим безпечніше на території, де вони проживають»,- звернувся під час урочистого відкриття голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий.

Не обійшлося і без подарунків від гостей. Відділ поліції отримав новий сучасний ноутбук, сертифікат для придбання камер відео спостережень та паливно-мастильних матеріалів на суму 50 тисяч гривень. Помічник народного депутата України Владислава Голуба Оксана Гіщіна вручила Золотоніському відділу поліції ГУНП в Черкаській області багатофункціональний копіювальний пристрій від імені Владислава Володимировича з побажаннями поліцейським – відданості своїй справі, а жителям – миру і спокою.

Відкриття поліцейської станції – це результат співпраці Золотоніської районної державної адміністрації, районної ради та Гельмязівської сільської ради з ГУНП в Черкаській області, йшлося під час урочистостей.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
 • 94
  Поширили:

2 коментарів до “На Черкащині відкрили першу в області поліцейську станцію

 1. 0

  0

  Лютий непрофесіоналізм! Лютий! ГЕЛЬМЯЗІВ .Який в ..гельмізів? ше “гельмінтізій” назвіть.Таке славне село. колишній райцентр..

  1. 0

   0

   Дякуємо. Виправили… до чого тут непрофесіоналізм? У день наша команда набирає дуже багато тексту та з часом втомлюється, помилки з часом роблять всі, навіть – ви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.