На Черкащині для обробки автодоріг проти ожеледиці за добу використали понад 800 тонн суміші

Новини Черкаської області

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення ввечері 12 грудня та вночі 13 грудня проходила в Городищенському, Жашківському, Канівському, Маньківському, Монастирищенському, Христинівському, Черкаському, Золотоніському та Уманському районах області та на трасі М-05 Київ-Одеса.

Загалом, за добу було використано 832 тонни протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі та невеликими снігопадами, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів. Впродовж минулої доби у обробці асфальтового покриття були задіяні 34 піскорозкидувачів та 6 навантажувачів, у роботах на дорогах були задіяні 63 фахівці. У черговому режимі роботи перебували 78 одиниць техніки та 93 працівники.

Станом на ранок 13 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. Варто планувати дальні поїздки у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Краще попередити виникнення надзвичайних ситуацій.

Прес-служба САД у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.